Napište nám své postřehy a náměty

Datum: 17.04.2018

Vložil: Martina a Míra z Poličky

Titulek: Nezapomenutelný jarní víkend

Na tento báječný víkend budu dlouho vzpomínat a už teď se těším, až se sem budeme moct zase někdy vrátit. Na dvůr a přilehlé pastviny plné zvířátek, kde je pořád s kým se mazlit, na fantastickou snídani s mlékem od Stázky, originální domácké ubytování, na skvělé degustační menu pana hostilele a další příjemné zážitky z tohoto úžasného přátelského prostředí.
Děkujeme

Datum: 01.09.2017

Vložil: Anička,Lenka,Olda,Matěj

Titulek: Pobyt s vnoučaty

Zdravíme Vaši farmu.
Tentokrát jsme byli i s vnoučaty Lenkou a Matějem.
My jsme již vaši farmu znali s loňského pobytu a vnoučata si ji přímo zamilovali.Hlavně Vaše zvířátka, kočky, koťata, kozy, telátko i ostatní. Byl to pro ně zážitek a večer se nemohli dočkat rána. Děláte to velmi dobře a přejeme Vám ať se daří!!
Vašim zájemcům pobyt u Vás moc doporučujeme a věříme, že příští rok na nás nějaký termín vybude.
S pozdravem Anna, Lenka, Olda a Matěj

Datum: 13.08.2017

Vložil: Tereza Agelová

Titulek: Farma pohody, míru a pochopení

Pobyt jsem dostala darem k Vánocům, loni už nebylo na poslední chvíli místo a tak jsem musela rok čekat, než se k Nýdrlům dostanu na řadu :).Po nádherném odpočinku v podhůří Rychlebských hor můžu tuhle farmu dvou pohodových manželů Nýdrlových všem jen doporučit :). Starají se o Vás se vším všudy, jakékoliv dotazy ohledně farmaření zodpoví a nikdy nejsou špatně naladění. Moc děkujeme za krásné dny plné luxusních snídaní a večeří :)....

Datum: 17.07.2017

Vložil: Pavlicovi

Titulek: Jako v ráji

Jako v ráji... doslova. Tak jsme se cítili na farmě. Doporučujeme každému, koho potkáme. Skvělý relax, báječní hostitelé.

Datum: 04.06.2017

Vložil: Michal Prokeš

Titulek: Poděkování

Děkujeme, že jsme mohli strávit pár dní na tomto krásném místě. Všechno bylo úžasné ! Dělate to výborně.

Datum: 29.05.2017

Vložil: Linda a Sebastian

Titulek: Kozí ráj na statku ♥

Úžasné místo U Nýdrlů. Přátelské prostředí.Božské spaní. Labužnické snídaně. Úžasný dvorek. Prázdniny na statku v kozím ráji nejen pro kozy ♥ děkujeme za krásný čas u Vás. Těšíme se na další návštěvu. Hodně štěstí ♥

Datum: 22.05.2017

Vložil: Eva Krasulová

Titulek: Nádherný víkend

Milí manželé Nýdrlovi,

včera jsme se vrátili z nádherného víkendu na vaší farmě. Moc děkujeme a vřele doporučujeme komukoliv, kdo se rád dobře vyspí, skvěle nají (snídaně venku s grilovaným kozím sýrem, domácími vajíčky, atd. poté, co jsme si zkusili kozičku sami podojit :-), je super, stejně jako výborné večeře), to vše v krásném prostředí podhůří Jeseníků a se spoustou zážitků na farmě pro děti i dospělé. Držíme palce ať se vám daří a budeme se těšit opět na viděnou.

Datum: 23.09.2016

Vložil: Parmovi

Titulek: Malá ochutnávka

Zdravíme farmářskou rodinku. Byli jsem zde jen krátce 7.-9.září,taková malá ochutnávka. Manželka, krom mé osoby miluje kozy. Tak jsem využil nabídku u Nýdrlů a udělal jsem velmi dobře. Bylo to sice krátké, přesto skvělé vč. celé rodinky. Moc díky příští rok vezmeme své vnoučata a ukážeme jim pravý venkov. Anny a Olda

Datum: 28.07.2016

Vložil: Ešnerovi

Titulek: Letní dovolená po druhé

Moc děkujeme za úžasnou dovolenou, kterou jsme u Vás strávili po druhé. Od Vás z farmy se nám nikdy nechce a návrat do reality je velice těžký. Děti jsou vždy dlouho plné zážitků, letos si moc užily krmení králíčků a chození ke kozám v jejich novém výběhu.
Je vidět, že Vás práce opravdu baví, Vaše domácí kuchyně je výborná, děkujeme za úžasnou kůzlečí pečeni a ravioly:-).
Už teď se těšíme na dovolenou u Vás na farmě v příštím roce!!!!
Přejeme, ať se Vám daří a zrealizujete vše, co máte v plánu:-)
Katka, David, Beata a Matyáš


Datum: 02.07.2016

Vložil: rodina Báťova

Titulek: Poděkování

Dnes jsme u vás strávili krásný den. Chci vám za syna moc poděkovat, protože mě fůru zážitků a byl moc spokojený a to je pro nás to nejdůležitější. Omlouvám se ještě za úvodní příjezd a děkuji za pomoc. Je vidět, že vás to oba moc baví a proto vám přeju, aby se vám vše dařilo a byli jste moc spokojení.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek