Napište nám své postřehy a náměty

Я тут!

Datum: 21.07.2019 | Vložil: Иван

Я тут!

Letní prázdninový pobyt na farmě

Datum: 18.09.2018 | Vložil: Hendrichovi

Dobrý den,
strávili jsme na Kozí farmě U Nýdrlů týden o prázninách a i přestože jsme měli vysoká očekávání (po pročtení Knihy hostů a fotogalerie), byli jsme nadšeni. Neumím vyzdvihnout, co nás zaujalo nejvíc, jestli skvělé jídlo (ať už opravdu bohaté snídaně s domácími produkty a skvělým sýrem haloummi, nebo výborné večeře na principu ´na co máte zrovna chuť ´), nebo ubytování, kdy spodní apartmán je nesmírně prostorný, čistý, vkusně zařízený a zcela ideální pro rodinu s dětmi. A vše uvedené je zaštítěno milou a velice ochotnou rodinou majitelů.
Pobyt na farmě můžeme opravdu doporučit a podtitul ´U nás plyne čas pomaleji´ je více než pravdivý...

Nezapomenutelný jarní víkend

Datum: 17.04.2018 | Vložil: Martina a Míra z Poličky

Na tento báječný víkend budu dlouho vzpomínat a už teď se těším, až se sem budeme moct zase někdy vrátit. Na dvůr a přilehlé pastviny plné zvířátek, kde je pořád s kým se mazlit, na fantastickou snídani s mlékem od Stázky, originální domácké ubytování, na skvělé degustační menu pana hostilele a další příjemné zážitky z tohoto úžasného přátelského prostředí.
Děkujeme

Pobyt s vnoučaty

Datum: 01.09.2017 | Vložil: Anička,Lenka,Olda,Matěj

Zdravíme Vaši farmu.
Tentokrát jsme byli i s vnoučaty Lenkou a Matějem.
My jsme již vaši farmu znali s loňského pobytu a vnoučata si ji přímo zamilovali.Hlavně Vaše zvířátka, kočky, koťata, kozy, telátko i ostatní. Byl to pro ně zážitek a večer se nemohli dočkat rána. Děláte to velmi dobře a přejeme Vám ať se daří!!
Vašim zájemcům pobyt u Vás moc doporučujeme a věříme, že příští rok na nás nějaký termín vybude.
S pozdravem Anna, Lenka, Olda a Matěj

Farma pohody, míru a pochopení

Datum: 13.08.2017 | Vložil: Tereza Agelová

Pobyt jsem dostala darem k Vánocům, loni už nebylo na poslední chvíli místo a tak jsem musela rok čekat, než se k Nýdrlům dostanu na řadu :).Po nádherném odpočinku v podhůří Rychlebských hor můžu tuhle farmu dvou pohodových manželů Nýdrlových všem jen doporučit :). Starají se o Vás se vším všudy, jakékoliv dotazy ohledně farmaření zodpoví a nikdy nejsou špatně naladění. Moc děkujeme za krásné dny plné luxusních snídaní a večeří :)....

Jako v ráji

Datum: 17.07.2017 | Vložil: Pavlicovi

Jako v ráji... doslova. Tak jsme se cítili na farmě. Doporučujeme každému, koho potkáme. Skvělý relax, báječní hostitelé.

Poděkování

Datum: 04.06.2017 | Vložil: Michal Prokeš

Děkujeme, že jsme mohli strávit pár dní na tomto krásném místě. Všechno bylo úžasné ! Dělate to výborně.

Kozí ráj na statku ♥

Datum: 29.05.2017 | Vložil: Linda a Sebastian

Úžasné místo U Nýdrlů. Přátelské prostředí.Božské spaní. Labužnické snídaně. Úžasný dvorek. Prázdniny na statku v kozím ráji nejen pro kozy ♥ děkujeme za krásný čas u Vás. Těšíme se na další návštěvu. Hodně štěstí ♥

Nádherný víkend

Datum: 22.05.2017 | Vložil: Eva Krasulová

Milí manželé Nýdrlovi,

včera jsme se vrátili z nádherného víkendu na vaší farmě. Moc děkujeme a vřele doporučujeme komukoliv, kdo se rád dobře vyspí, skvěle nají (snídaně venku s grilovaným kozím sýrem, domácími vajíčky, atd. poté, co jsme si zkusili kozičku sami podojit :-), je super, stejně jako výborné večeře), to vše v krásném prostředí podhůří Jeseníků a se spoustou zážitků na farmě pro děti i dospělé. Držíme palce ať se vám daří a budeme se těšit opět na viděnou.

Malá ochutnávka

Datum: 23.09.2016 | Vložil: Parmovi

Zdravíme farmářskou rodinku. Byli jsem zde jen krátce 7.-9.září,taková malá ochutnávka. Manželka, krom mé osoby miluje kozy. Tak jsem využil nabídku u Nýdrlů a udělal jsem velmi dobře. Bylo to sice krátké, přesto skvělé vč. celé rodinky. Moc díky příští rok vezmeme své vnoučata a ukážeme jim pravý venkov. Anny a Olda

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek