Napište nám své postřehy a náměty

Nádherný víkend

Datum: 22.05.2017 | Vložil: Eva Krasulová

Milí manželé Nýdrlovi,

včera jsme se vrátili z nádherného víkendu na vaší farmě. Moc děkujeme a vřele doporučujeme komukoliv, kdo se rád dobře vyspí, skvěle nají (snídaně venku s grilovaným kozím sýrem, domácími vajíčky, atd. poté, co jsme si zkusili kozičku sami podojit :-), je super, stejně jako výborné večeře), to vše v krásném prostředí podhůří Jeseníků a se spoustou zážitků na farmě pro děti i dospělé. Držíme palce ať se vám daří a budeme se těšit opět na viděnou.

Malá ochutnávka

Datum: 23.09.2016 | Vložil: Parmovi

Zdravíme farmářskou rodinku. Byli jsem zde jen krátce 7.-9.září,taková malá ochutnávka. Manželka, krom mé osoby miluje kozy. Tak jsem využil nabídku u Nýdrlů a udělal jsem velmi dobře. Bylo to sice krátké, přesto skvělé vč. celé rodinky. Moc díky příští rok vezmeme své vnoučata a ukážeme jim pravý venkov. Anny a Olda

Letní dovolená po druhé

Datum: 28.07.2016 | Vložil: Ešnerovi

Moc děkujeme za úžasnou dovolenou, kterou jsme u Vás strávili po druhé. Od Vás z farmy se nám nikdy nechce a návrat do reality je velice těžký. Děti jsou vždy dlouho plné zážitků, letos si moc užily krmení králíčků a chození ke kozám v jejich novém výběhu.
Je vidět, že Vás práce opravdu baví, Vaše domácí kuchyně je výborná, děkujeme za úžasnou kůzlečí pečeni a ravioly:-).
Už teď se těšíme na dovolenou u Vás na farmě v příštím roce!!!!
Přejeme, ať se Vám daří a zrealizujete vše, co máte v plánu:-)
Katka, David, Beata a Matyáš


Poděkování

Datum: 02.07.2016 | Vložil: rodina Báťova

Dnes jsme u vás strávili krásný den. Chci vám za syna moc poděkovat, protože mě fůru zážitků a byl moc spokojený a to je pro nás to nejdůležitější. Omlouvám se ještě za úvodní příjezd a děkuji za pomoc. Je vidět, že vás to oba moc baví a proto vám přeju, aby se vám vše dařilo a byli jste moc spokojení.

Rychleby

Datum: 07.06.2016 | Vložil: Zdeněk

O víkendu 3-5.6.2016 jsme strávili překrásný víkend u Vás.
Vaše ubytování a prostředí farmy je moc hezké a působivé.
V okolí se nachází spousta atraktivních zajímavostí a blízkost Rychlebských hor a Jeseníků je přitažlivá. Podnikli jsme menší přechody Rychlebských hor(skoro o samotě bez davu turistů) a vrátili se na ubytování a skvělou stravu , která byla umocněna kozími výrobky.


Přejeme Vaší farmě a Vám osobně jen to nejlepší a ať se Vám daří.

Skvělý zážitek !!!

Datum: 08.06.2015 | Vložil: Quisovi

Zdravíme na farmu. Ještě jednou děkujeme za vřelé přivítání a starání se o naši ( překvapivě hladovou ) rodinku :o)) Mimochodem ještě jednou musíme pochválit Vaši výbornou domácí kuchyni - mňam!! Bylo u Vás nádherně. Jste skvělí lidé, kteří to všechno dělají srdcem, což jde vidět úplně na všem kolem. Moc Vám fandíme a těšíme se někdy příště naviděnou s dalšími novými zvířatky a určitě perfektně vytuněným venkovním grilem :o)) Nás po příjezdu domů čekalo velké překvapení, naše divoká kačena pyšně plavala na našem rybníčku se svými čerstvými 10ti káčátkámi. Nádhera !!! Byl to úžasný víkend !!

Re: Skvělý zážitek !!!

Datum: 15.06.2015 | Vložil: Nýdrlovi

Tak to je nádhera. Nám snášejí obě kačeny, tak doufáme, že si tentokrát na vejce i sednou :-).
Jsme moc rádi, že vám u nás chutnalo a že jste si pobyt užili. Už máme objednaný pár přeštických prasátek a na grilu začnu pracovat co nevidět :-). Mějte se moc hezky a těšíme se na viděnou!

Jarní pohoda

Datum: 06.05.2015 | Vložil: Markéta Vašková

Děkujeme za příjemně ztrávený prodloužený víkend a těšíme se zase na viděnou!

J+M+R

Re: Jarní pohoda

Datum: 15.06.2015 | Vložil: Nýdrlovi

Dvojnásob nás těší, když se k nám naši hosté vracejí. Děkujeme a taky se těšíme na viděnou!

Dziękujemy :-)

Datum: 23.02.2015 | Vložil: Małgorzata

Dziękujemy za wspaniały wypoczynek! Mili gospodarze, piękny dom, smaczne jedzenie i cudne zwierzęta. Mamy nadzieję, że uda nam się wrócić wiosną. Zosia już nie może się doczekać.
Pozdrawiamy
Małgorzata, Czarek, Zosia

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek