Napište nám své postřehy a náměty

kde se nám líbilo

Datum: 11.07.2013 | Vložil: Dana L.

Idylický týden v opravdu hezkém venkovském prostředí s příjemnými "domácími", jejich pozornou péčí a službami. Velmi vhodné pro dětičky. Díky, Dana, Jirka, Jakub

Re: kde se nám líbilo

Datum: 15.07.2013 | Vložil: Nýdrlovi

Moc rádi jsme se o Vás starali a budeme se těšit, že k nám zase někdy přijedete. Děkujeme moc za pochvalu

pobyt na farmě

Datum: 10.06.2013 | Vložil: Babišovi

Děkujeme za příjemný pobyt u Vás na farmě! Moc se nám líbilo. Držíme palce při dalším rozšiřování farmy! Fandíme ! Rádi zase přijedeme :-)
Mějte se krásně...
Lenka, Anetka a Lukáš Babišovi

Re: pobyt na farmě

Datum: 11.06.2013 | Vložil: Nýdrlovi

Děkujeme moc, rádi jsme Vás poznali a těšíme se na Vaši další návštěvu. Vašík prý taky :-). A vezměte s sebou kuši.
Taky se mějte krásně
Nýdrlovi

pozdrav z horic

Datum: 16.04.2013 | Vložil: tatka mamka

Tak jsme zhlédli vaší školku i s nejmladším Farmářem.Úžasné a už se těšíme jak to uvidíme na vlastní oči.Atˇ Vám to všechno ve zdraví roste.Mějte se hezky,ahoj.

Pozdrav ze středních Čech

Datum: 09.04.2013 | Vložil: Věra

Nejpre bych Vás ráda touto cestou chtěla pozdravit, i když se bohužel neznáme, ale našla jsem Vás prostřednictvím webnode, kde inzerujete Vaše stránky, které se mi mimochodem moc líbí :-) Rádi bychom Vás někdy v letním období navštívili a podívali se k Vám na farmu, srdečně zdraví www.konskebylinky.cz Věra

Re: Pozdrav ze středních Čech

Datum: 11.04.2013 | Vložil: Nýdrlovi

Dobrý den, děkujeme moc za pochvalu. Už jsme koukli na Vaše stránky a doporučíme je kamarádovi, který chová koně. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a přejeme Vám hodně úspěchů

Ahojky

Datum: 02.04.2013 | Vložil: Jana, Poniklá

Týbláho, takových odkazů na Kozí farmu u Nýdrlů nemá ani celá obec Poniklá! Viděla jsem fotky ze zabíjačky, krááásné. Vojtíšek už je tak veliký! Mě je moc smutno, že jste tak strašně daleko. Moc Vás zdravím, moc.

Re: Ahojky

Datum: 03.04.2013 | Vložil: Nýdrlovi

Ahoj Jani, to jsme rádi, že se odkazy šíří a je snazší nás najít. Na zabíjačku bylo fakt krásně, myslím že to byl jeden ze dvou slunečných dní této zimy. Jinak se Ti vloudila drobná chybička - Vojtíšek/Vašíček :-). To je jedno, hlavně že je zdravej a roste jako z vody :-). A my nejsme daleko, my jsme tady. Tak někdy vezmi všechny čtyři kluky a přijeďte na pár dní. Rádi vás všechny uvidíme.

Pripominka

Datum: 28.03.2013 | Vložil: Sir Honza

Tak s temi kuzlatkama se Vam to moc povedlo, ted jenom
cekame na zpravu o malych stenatkach.
Bude neco?
Ahoj.
Vasi v dali

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek