Napište nám své postřehy a náměty

Datum: 15.03.2013

Vložil: Milan

Titulek: Re: Re: Návštěva stránek

Děkuji za návštěvu i pochvalu našich stránek :-) Máte pravdu, že návštěvnost překvapila i potěšila také nás :-) Už minule jsem si přidal Vaši stránku do oblíbených a budu se těšit, že se k Vám někdy v letošním roce podíváme :-) Zatím se mějte krásně, ať přeje zdraví Vám i Vaším zvířátkům...

Datum: 12.02.2013

Vložil: Tomáš

Titulek: web

Ahoj Pavle, náhodou ten web je veľmi pekný.

Datum: 12.02.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Re: web

Díky, Tomáši za pochvalu. Kdyby jsi měl nějaký námět na zlepšení nebo jakýkoliv postřeh, tak dej vědět. Každá zpětná vazba je vítána.

Datum: 07.02.2013

Vložil: Ivona M.

Titulek: Pozdrav

Také vás všechny zdravím, podle fotek jste udělali pěkný kus práce. Přeji vám, ať se na farmě všem a všemu jen a jen daří. :) :)

Datum: 12.02.2013

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Pozdrav

Ahoj Ivuš, děkujeme moc. A pěkný kus práce nás ještě čeká. Těšíme se, že v létě přijedete. A vezměte s sebou Blacka, ať uděláme Sheeně radost a třeba budou štěňata :-)

Datum: 05.04.2013

Vložil: Ivona M.

Titulek: Re: Re: Pozdrav

Přijedeme moc rádi a Blacek se těší už teď :))))

Datum: 06.01.2013

Vložil: Tauchmanovi

Titulek: Prohlídka farmy

zdravíme ze Sloupna a děkujeme za prohlídku vaší farmy. Vaše fotografie svědčí o tom, že vaše farma bude opravdu stát za to, abychom vás navštívili. Vaší "farmařině" zdar, hodně nových přírůstků, více vajec a povidlům a zavařeninám zdar! Máte krásnýho prcka a všem přejeme pevné zdraví :-) Zdraví všichni ze Sloupna Tauchmanovi a babička Zdéňa

Datum: 08.01.2013

Vložil: Nýdrlovi

Titulek: Re: Prohlídka farmy

Zdravíme všechny do Sloupna a děkujeme za přání. My se pohledem na letní fotky nabíjíme energií a víc a víc se těšíme zase na jaro a léto. Teď je tu totiž opravdu škaredě a sychravo. Tak se budeme moc těšit, že nás někdy navštívíte. Přejeme pevné zdraví po celý nový rok, hodně pohody a radostí. Pozdravujte babičku Zdéňu a Kohoutovi.

Datum: 22.12.2012

Vložil: Juříkovi

Titulek: Virtuální prohlídka

Zdravíme všechny na Vaši farmu, prohlídka proběhla úspěšně a věříme, že se taky přijedeme podívat osobně. Přejeme mnoho zdaru ve vynaloženém úsilí a ať vše roste a žije jak má :-D ;-)

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Přidat nový příspěvek