Napište nám své postřehy a náměty

Re: Ahojky

Datum: 03.04.2013 | Vložil: Nýdrlovi

Ahoj Jani, to jsme rádi, že se odkazy šíří a je snazší nás najít. Na zabíjačku bylo fakt krásně, myslím že to byl jeden ze dvou slunečných dní této zimy. Jinak se Ti vloudila drobná chybička - Vojtíšek/Vašíček :-). To je jedno, hlavně že je zdravej a roste jako z vody :-). A my nejsme daleko, my jsme tady. Tak někdy vezmi všechny čtyři kluky a přijeďte na pár dní. Rádi vás všechny uvidíme.

Pripominka

Datum: 28.03.2013 | Vložil: Sir Honza

Tak s temi kuzlatkama se Vam to moc povedlo, ted jenom
cekame na zpravu o malych stenatkach.
Bude neco?
Ahoj.
Vasi v dali

Re: Pripominka

Datum: 29.03.2013 | Vložil: Hanka a Pavel

Ahoj strejdo:-) No zatím máme jedno kůzle, každým dnem budou přibývat. Šíně možná zajistíme ženicha, ještě uvidíme, vy byjste měli zájem o štěně? A kdy přijedete? Moc se na Vás těšíme..

Re: Pripominka

Datum: 12.04.2013 | Vložil: S. Honza

Tak se nam Vase video moc libi. Na prazdniny se urcite k Vam podivame a o stenatku se jeste hezky pobavime. Jak to tak
vidim tak budete potrebovat v lete nejaky maly hotylek.
Mejte se moc hezky a my se tesime na nove zpravy.
Teta a strejda za kopcem.

kůzle

Datum: 28.03.2013 | Vložil: táta otec

Viděl jsem vaše 1. kůzle, blahopřeji, jen ať to s mamkou kozou dobře zvládnou..
A jak to zvládáte vy? Rodí se v noci, nebo ve dne?
Tak se držte a přijedem se podívat...

Re: kůzle

Datum: 29.03.2013 | Vložil: Hanka a Pavel

Ahoj tati:-) narodilo se brzy ráno, ale zvědavost a štěstí ze zdravého přírůstku byla větší než ospalost:-) Tak se moc těšíme a třeba než přijedete bude zase o nějaké to kůzle víc..

zabijacka

Datum: 20.03.2013 | Vložil: tatka a mamka z horic

Ahojda,tak jsme si prohlédli fotky ze zabíjačky,doufáme,že ty klobásy chutnají tak dobře,jak pěkně vypadají.Atˇ Vám to všechno hezky roste a ve všem se daří!

Re: zabijacka

Datum: 20.03.2013 | Vložil: Hanka a Pavel

Tak rychle přijeďte, než je všechny sníme :-). Jsou výborné a příště jich uděláme víc.

Návštěva stránek

Datum: 12.03.2013 | Vložil: Milan

Dobrý den, na Vaše stránky jsem se dostal úplně náhodou, no teda asi to tak mělo být :-) Dělali jsme v sobotu s mou patnáctiletou dcerkou zkušebně nové webové stránky, protože jsem to zatím nedělal :-) Prošel jsem si Vaše stránky a moc se mi líbí, stejně jako "projekt", do kterého jste se pustili. Moc vám fandím a přeji, ať se Vám všechno daří... Při procházení stránek jsem si dokázal představit, že bychom si někdy k vám mohli udělat výlet :-) Jsme od Ostravy, takže to není zase tak převratná dálka :-) Takže se zatím mějte moc krásně a třeba se možná i letos uvidíme :-) .... (není to důležité, s Vašimi stránkami se to srovnat nedá a možná vám to nic neřekne, ale pokud byste chtěli třeba jen tak jedním očkem nakouknout, co jsme vytvořili, pak koukněte na www.fotbaloveturnajezen.webnode.cz )

Re: Návštěva stránek

Datum: 12.03.2013 | Vložil: Nýdrlovi

Dobrý den, moc nás těší Vaše návštěva našich stránek a děkujeme za pochvalu. Pořád ještě máme co vylepšovat a hlavně čekáme na náš první hlavní produkt, a sice kozí sýr, abychom ho zařadili do naší nabídky a začali psát o něm. Naše první kůzlata se začnou rodit na konci března a první sýry budou asi koncem května. Vaše stránky už jsme zkoukli a musíme je pochválit. Hlavně tu návštěvnost. My jsme na první stovku čekali déle :-). Tak ať se Vám daří jak v síti, tak na trávníku a budeme se těšit na Vaši případnou návštěvu.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek