Napište nám své postřehy a náměty

Re: kůzle

Datum: 29.03.2013 | Vložil: Hanka a Pavel

Ahoj tati:-) narodilo se brzy ráno, ale zvědavost a štěstí ze zdravého přírůstku byla větší než ospalost:-) Tak se moc těšíme a třeba než přijedete bude zase o nějaké to kůzle víc..

zabijacka

Datum: 20.03.2013 | Vložil: tatka a mamka z horic

Ahojda,tak jsme si prohlédli fotky ze zabíjačky,doufáme,že ty klobásy chutnají tak dobře,jak pěkně vypadají.Atˇ Vám to všechno hezky roste a ve všem se daří!

Re: zabijacka

Datum: 20.03.2013 | Vložil: Hanka a Pavel

Tak rychle přijeďte, než je všechny sníme :-). Jsou výborné a příště jich uděláme víc.

Návštěva stránek

Datum: 12.03.2013 | Vložil: Milan

Dobrý den, na Vaše stránky jsem se dostal úplně náhodou, no teda asi to tak mělo být :-) Dělali jsme v sobotu s mou patnáctiletou dcerkou zkušebně nové webové stránky, protože jsem to zatím nedělal :-) Prošel jsem si Vaše stránky a moc se mi líbí, stejně jako "projekt", do kterého jste se pustili. Moc vám fandím a přeji, ať se Vám všechno daří... Při procházení stránek jsem si dokázal představit, že bychom si někdy k vám mohli udělat výlet :-) Jsme od Ostravy, takže to není zase tak převratná dálka :-) Takže se zatím mějte moc krásně a třeba se možná i letos uvidíme :-) .... (není to důležité, s Vašimi stránkami se to srovnat nedá a možná vám to nic neřekne, ale pokud byste chtěli třeba jen tak jedním očkem nakouknout, co jsme vytvořili, pak koukněte na www.fotbaloveturnajezen.webnode.cz )

Re: Návštěva stránek

Datum: 12.03.2013 | Vložil: Nýdrlovi

Dobrý den, moc nás těší Vaše návštěva našich stránek a děkujeme za pochvalu. Pořád ještě máme co vylepšovat a hlavně čekáme na náš první hlavní produkt, a sice kozí sýr, abychom ho zařadili do naší nabídky a začali psát o něm. Naše první kůzlata se začnou rodit na konci března a první sýry budou asi koncem května. Vaše stránky už jsme zkoukli a musíme je pochválit. Hlavně tu návštěvnost. My jsme na první stovku čekali déle :-). Tak ať se Vám daří jak v síti, tak na trávníku a budeme se těšit na Vaši případnou návštěvu.

Re: Re: Návštěva stránek

Datum: 15.03.2013 | Vložil: Milan

Děkuji za návštěvu i pochvalu našich stránek :-) Máte pravdu, že návštěvnost překvapila i potěšila také nás :-) Už minule jsem si přidal Vaši stránku do oblíbených a budu se těšit, že se k Vám někdy v letošním roce podíváme :-) Zatím se mějte krásně, ať přeje zdraví Vám i Vaším zvířátkům...

web

Datum: 12.02.2013 | Vložil: Tomáš

Ahoj Pavle, náhodou ten web je veľmi pekný.

Re: web

Datum: 12.02.2013 | Vložil: Pavel

Díky, Tomáši za pochvalu. Kdyby jsi měl nějaký námět na zlepšení nebo jakýkoliv postřeh, tak dej vědět. Každá zpětná vazba je vítána.

Pozdrav

Datum: 07.02.2013 | Vložil: Ivona M.

Také vás všechny zdravím, podle fotek jste udělali pěkný kus práce. Přeji vám, ať se na farmě všem a všemu jen a jen daří. :) :)

Re: Pozdrav

Datum: 12.02.2013 | Vložil: Hanka

Ahoj Ivuš, děkujeme moc. A pěkný kus práce nás ještě čeká. Těšíme se, že v létě přijedete. A vezměte s sebou Blacka, ať uděláme Sheeně radost a třeba budou štěňata :-)

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek